Minden ami fontos

Veres Viktor triplázott a Százhalombatta ellen. Százhalombatta - Dunakeszi 2-3.

„Egy olyan mérkőzésen vagyunk túl, amely fontos volt a csapatnak. Sajnos az elmúlt meccsek nem úgy alakultak, ahogy azt elképzeltük. Úgy gondolom a legfontosabb, hogy pozitívan álljunk a jelenlegi helyzethez és amikor kell, mindenki vegye ki a részét.

Ez volt az a meccs, amikor bár kétszeri hibával két 11-eshez juttattuk az ellenfelet , mégis mindenki küzdött a másikért.

Nagyszerű játékkal, szép gólokkal győztünk, motiváltan és céltudatosan játszottunk. A helyzeteinket tekintve több gólt is rúghattunk volna.

Kellemes ellenféllel találkoztunk, de ezt a győzelmet nem akarhatták jobban, mint mi. Az első gólunkat egy kapushibát kihasználva, emeltem át a kapus fölött a labdát, majd rúgtam a hálóba. 1:0-ra zártuk a félidőt.

Célunk volt, hogy szerezzünk még egy gólt. A második félidőben elég hamar Csordás Simon csúsztatta a labdát a hosszú oldalra majd fejeltem a kapuba. 2:0

Ezután érdekes jelenetek zajlottak a pályán és hamar vitatható 11-est kapott az ellenfél. 2:1

Ezután szép támadás vezettünk az ellenfél bal oldalán és Kohari Levente szép beadását értékesítettem, így megszerezve csapatom és saját magam harmadik gólját is.

Az ellenfelünk újabb 11-est kapott, amely beállította a végeredményt.

Bízom a csapatban , hogy ilyen mentalitással megyünk Budakalászra egy sikeresebb folytatás reményében.”

Veres Viktor

Következő TV-műsorok

Események nem találhatóak

Sportesemények

Professzionális zenekarok hangosításától a házi diszkóig mindenben profik vagyunk!

Állás

Dohányboltba, dunakeszi munkahelyre munkatársat keresünk 8 órás munkaidőre!

Állás

A Dunakeszi Közüzemi Nonprofit Kft. azonnali kezdéssel, hosszú távú munkalehetőséget kínál az alábbi munkakör betöltésére: