Minden ami fontos

Cifra Máté duplázott, első gólja biztosan megállja helyét a forduló legszebb gólja versenyben!

VS Dunakeszi - Maglód TC 2-2 (1-1).

Más játékot láthatott a néző, mint a legutóbbi pilisi meccsen.

A többségében rossz eredményeket elérő felnőtt csapat hazai meccse előtt nagy kérdés volt, mit játszik Maglód ellen Dunakeszi.

Gyors rövid passzokkal, hosszú szélre történő indításokkal kezdtek a hazaiak, próbáltak nyomást helyezni a vendégek kapujára. Az első percek után a szerencse is Dunakeszi oldalára állt. A játék kiegyenlítődött és két szép kapufa adhatta volna meg a vendégek részére az előnyt.

Egy „gyenge” 11-est ítélt meg a játékvezető a 35. percben, melyből Rajz Miklós Ferenc szerezte meg a vendégek vezető gólját. (0-1)

A hazaiak a 38. percben egyenlítettek ki Cifra Máté góljával, ki egy kapu előtti tömörülésben a beszálló labdát gyönyörűen ollózva küldte a kapu hálójába. (1-1)

1. perben Cifra Máté szerezte meg a hazaiak vezetését, egy szöglet labdáját fejelte be a kapu közepébe.

Talán a bíró a hazaiak részére is megítélhetett volna egy 11-est, de az elmaradt. Ennek megítélése, csak a felvétel visszanézése után lesz megítélhető, de mindenesetre ez felspanolta a hazaiakat. Több lett a szabálytalanság és a felesleges reklamálás is.

A 75. percben egy szabálytalanság miatt Kiss Robi kiállítása hozta emberhátrányba a csapatot.

Az utolsó percekben Dunakeszi játékát dicsérték a vendégek szurkolói. Szép összjáték, gyors passzok és az egy az egy elleni csaták nyerése is tette dicséretre méltóvá a dunakesziek játékát.

A 74. percben a 2 perce beállt Vincze László egyenlített ki. A vendégek elhúztak a baloldalon, jobb oldalt szabadon maradt Vincze, aki megkapva az átívelést a kapuba talált. (2-2)

A hazaiak jelentős részben úgy vesztették el a labdákat, hogy felvezetés és támadásszervezés helyett a kapuskirúgást követően az ellenfél került játékba, ez a játék összképében a vendégek mezőfölényét hozta.

Újból kiemelkedő teljesítményt nyújtott a hazaiak kapusa, többször is biztos góltól mentette meg a hazaiak kapuját.

Két közel azonos kvalitású csapat játékát, láthatták a nézők, a győzelem a hazaiak kezében volt, de igazságos döntetlen született.

Következő TV-műsorok

Események nem találhatóak

Sportesemények

Professzionális zenekarok hangosításától a házi diszkóig mindenben profik vagyunk!

Állás

Dohányboltba, dunakeszi munkahelyre munkatársat keresünk 8 órás munkaidőre!

Állás

A Dunakeszi Közüzemi Nonprofit Kft. azonnali kezdéssel, hosszú távú munkalehetőséget kínál az alábbi munkakör betöltésére: