Minden ami fontos

Dunakeszinek erre a focira van szüksége! VS Dunakeszi - CSO-KI Sport. 5-4 (0-3)

Az első félidőben kapott három gól után a játékosok lehorgasztott fejjel hagyták el a pályát. (0-3) Mindenki azt hitte, hogy "megint méretes zakót" kap a Dunakeszi.
A második félidőben egy teljesen más csapatot láthattak a nézők! Játékuk tűzbe hozta a szurkolókat is!
Kellett ez a siker már! A játékosok megmutatták mire is képesek!

Csordás Simont a VS Dunakeszi játékosát kérdeztük, ki a 68. percben az egyenlítő gólt lőtte a CSO-KI-nak!

"Ha lehet rosszul kezdeni egy mérkőzést, akkor mi azt megtettük, a párharcokat elvesztettük, de a szünetben a mester szembesített minket a hibáinkkal és próbált egy picit a büszkeségünkre is hatni.
A második félidőben pedig egy nagybetűs csapatként, egymásért és a szurkolókért küzdve, harcolva, helyenként szép játékkal és elsöprő erővel megfordítottuk a mérkőzést.
Jó teljesítmények születtek a szünet után, és ami külön öröm, hogy a fiatalok is felnőttek a feladathoz.
Az, hogy így megfordítottuk a mérkőzést, azt jelzi, hogy egy nagyon különleges közösség vagyunk.
Örülünk, hogy sikerült szép délutánt varázsolnunk.
Nyilván helyén kell kezelnünk a mai eredményt és folytatnunk kell a tervezett kemény munkát, de bízom benne, hogy ez kellő lendületet ad majd, amivel hasonló szép eredményeket tudunk elérni."

Simon Csordás látta (szombat 22:19)

Következő TV-műsorok

Események nem találhatóak

Sportesemények

Professzionális zenekarok hangosításától a házi diszkóig mindenben profik vagyunk!

Állás

Dohányboltba, dunakeszi munkahelyre munkatársat keresünk 8 órás munkaidőre!

Állás

A Dunakeszi Közüzemi Nonprofit Kft. azonnali kezdéssel, hosszú távú munkalehetőséget kínál az alábbi munkakör betöltésére: