Minden ami fontos

Alex felhúzta a góllövő cipőjét! Edzőmeccset játszott a Pilis Dunakeszivel. Pilis – Dunakeszi 8-1.

Már a második gólnál a 19 percben érződött, hogy nagyarányú vereséggel hagyja el a pályát a Dunakeszi. A hazaiak remekül szervezték a játékot, két három húzással, hosszú mélységi passzokkal többször kerültek egy az egyben szembe a vendégkapussal, aki 100%-os gólhelyzeten négy alkalommal is megvédte kapuját.

A kapott gólok száma akár egy tucat is lehetett volna.

A vendégcsapat játékosai légüres térben mozogtak, nem támadták a labdát, kontaktok sem voltak. Így a hazaiak szemet gyönyörködtető támadásokkal, sok-sok gólhelyzetet dolgoztak ki és a vendégek kapusának és a szerencsének volt köszönhető, hogy nem lett egy tucat gól az eredményjelzőn a nevük mellett.

A Dunakeszi háromszor, négyszer, ha eljutott a hazaiak kapujáig, a két gólhelyzetükből egyet tudtak értékesíteni.

A játék képére az volt jellemző, hogy a vendégek kapusa kirúgta a labdát, ha az emberhez jutott is, de legtöbb esetben nem, a pilisiek a megszerzett labdával máris támadásba lendültek.

A félidő befejezése előtt a vendégek visszakerülhettek volna a meccsbe, a hazaiak lassítottak, de a Dunakeszi nagy gólhelyzete kimaradt.

Így 3-1-el fordultak a csapatok.

A vendégek csapatából a 12. percben Szabó Bence elhagyta a pályát, mert nem tudta folytatni a játékot, a 35. percbeni kiállítás még jobban nehezítette a körülményeket a vendégek számára.

A második félidőben élvezetes játékot nyújtott a Pilis, az akkor már megtört Dunakeszivel szemben.

Külön kiemelendő, hogy az ifj. Albert Flórián vezette egykori dunakeszi csapat volt csatára Maka Alex, kitűnő játékkal triplázott volt csapata ellen, rendkívül eredményesen indította társait és kihagyott vagy három-négy abszolút 100%-os helyzetet is. Egyik meghatározó tagja volt a Pilisnek, harcos és szép focit bemutató társai mellett.

Már csak nosztalgikus élmény a tavalyi érzés, amikor a VS Dunakeszi csapata megjelent idegenben, mindenki bajnokaspiránsként tekintett a Dunakeszire.

Hogy mennyire változott Dunakeszi megítélése, azt a következő szurkolói bekiabálás is jellemezheti:

Nincs otthon focipályátok, hogy megtanuljatok játszani?

Hogy merre halad Dunakeszi? A jövő eldönti!

(kc)

Következő TV-műsorok

Események nem találhatóak

Sportesemények

Professzionális zenekarok hangosításától a házi diszkóig mindenben profik vagyunk!

Állás

Dohányboltba, dunakeszi munkahelyre munkatársat keresünk 8 órás munkaidőre!

Állás

A Dunakeszi Közüzemi Nonprofit Kft. azonnali kezdéssel, hosszú távú munkalehetőséget kínál az alábbi munkakör betöltésére: