Minden ami fontos

Tököl VSE - VS Dunakeszi 2-0

A törökbálinti műfüves pályán megrendezett szezonnyitó mérkőzésen 2-0-ás vereséget szendedett a Dunakeszi. Az 5. percben egy talált góllal szerezte meg a vezetést a Tököl. Egy bedobás utáni lepattanó labdát lőttek a hálóba.

Az első félidő legnagyobb részében a középpályán bírkóztak a csapatok. A Tököl 3, a Dunakeszi 1 gólveszélyes szituációt dolgoztt ki.

Két azonos kvalitású csapat középpályán folyó küzdelmét láthatta a közönség a második félidőben is. A 65. percben egy baloldali támadás után lőtte második gólját a Tököl, mely el is döntötte a mérkőzést. A dunakeszi csapaton látszódott az összeszokottság és a csatártevékenység hiánya.

A bíró sok sárga lapot osztott ki a meccs folyamán. A jegyzőkönyv szerint 5-3 volt a laparány a mi "javunkra", bár a meccset nézve az volt a benyomás, hogy a vendéglátók kaptak többet.

Következő TV-műsorok

Események nem találhatóak

Sportesemények

Professzionális zenekarok hangosításától a házi diszkóig mindenben profik vagyunk!

Állás

Dohányboltba, dunakeszi munkahelyre munkatársat keresünk 8 órás munkaidőre!

Állás

A Dunakeszi Közüzemi Nonprofit Kft. azonnali kezdéssel, hosszú távú munkalehetőséget kínál az alábbi munkakör betöltésére: